14. 06. 2017.

Zajímavý zápas starší přípravky s Benešovem

V sobotu 27.5.2017 sehrála starší přípravka zajímavý zápas s týmem Benešova. Dohodli jsme se soupeřem na hře v 7+1, nakonec jsme hráli 6+1 na hřišti 50×30 metrů.
Zkusili jsme si větší fotbal, který nás čeká v příští sezóně.

Zápas jsme začali nešťastně dvěma výstavními vlastenci. Dokázali jsme srovnat skóre a o poločase jsme prohrávali jen o gól. Ve druhé půli jsme řadu situací zbytečně odcouvali téměř až na brankovou čáru, čehož hráči soupeře dokázali využít. Ačkoliv jsme si řekli, že napadat budeme nejpozději na hranici vápna, což je na větším hřišti 12 metrů. V pohledném zápase ukázal svoje skvělé rychlostní možnosti náš Tobiáš, který dobře využíval více prostoru na hřišti. V dresu soupeře exceloval Filip Procházka, ohromný talent. Hrál se pěkný fotbal, náš soupeř byl šikovnější s míčem, měl lepší pohyb a naše oslabená obrana nedokázala v druhém poločase vzdorovat. Zápas skončil vítězstvím Benešova 14:8.

Naše sestava: Vojta (1 branka), Tobiáš, Martin, Filip R., Lukáš P., Jakub M., Filip N. (2), Jakub S., Milan, Radek.