07. 05. 2018.

Vydařený domácí zápas mladších žáků proti týmu Neveklov/Bystřice

V sobotu 5.5.2015 v 11:15 jsme za krásného počasí na domácím hřišti přivítali spojený tým Neveklov/Bystřice. K dispozici jsme měli 10 hráčů, tedy 2 na střídání, ovšem 4 hráči ročníku 2007 a 2 hráči ročníku 2008 odehráli od 9:15 zápas starší přípravky.

Soupeř přijel jen se 7 hráči, ale téměř všichni byli pěkně narostlí. Zápas byl 15 minut velmi vyrovnaný. Nám se podařilo vstřelit úvodní gól, Neveklov do pěti minut vyrovnal. V našem týmu dále úřadoval především střelec úvodní branky Vojta, do poločasu přidal další tři góly. Jednu branku jsme v závěru půle ještě také obdrželi, ale o přestávce jsme drželi překvapivé vedení. Překvapivé ale zasloužené. Vojta na postu středního záložníka skvěle dirigoval hru a střílel branky. Tonda na stoperu důrazně řešil těžké souboje s vysoký útočníkem. Po přestávce jsme pokračovali v dobrém výkonu, soupeř odpadal fyzicky. Naši hráči přehrávali větší hráče Nevelkova dobrým pohybem, byli šikovnější s míčem, dokázali si pomoci kvalitní přihrávkou do prostoru, výborně dostupovali herní situace a především se nebáli aktivně podstupovat souboje se silnějšími hráči protivníka. Střelecky se nadále prosazoval Vojta, ale gólově přispěli i další 3 hráči. O našem vítězstvi nebylo nadále pochyb. Ačkoliv zápas některé hráče hodně bolel, kluci to zvládli skvěle a navázali na výkon z druhé půle v Trhovém Štěpánově. Všem hráčům roste sebevědomí, které je podložené poctivým tréninkem a chutí hrát. Výborně zachytal v brance zaskakující Milan, výborně hraje pravý obránce Martin. Pochvalu zaslouží i všichni ostatní za perfektní nasazení a šest hráčů hlavně za to, že zvládli dvě mistrovská utkání během dopoledne. Parádní výkon a vítězství 11:5!

Naš sestava: Tonda J. (1 branka), Vojta (8), Martin, Filip R., Milan, Jakub M. (1), Filip N., Lukáš, Matyáš, Tonda K.