08. 10. 2011.

Turnaj MP v Senohrabech

K poslednímu turnaji nastoupilo Áčko v Senohrabech a i když počasí bylo tentokrát opravdu chladné, turnaj proběhl bez jediné kapky deště. V plné síle nastoupili Pece A k prvnímu utkání proti Nespekům a kluci měli od počátku zápas plně pod kontrolou. Na soupeřovu branku se valil jeden útok za druhým, k zakončení se postupně dostali všichni hráče z pole, ale poločasové skore bylo nulové.

Do druhé půle nastoupili kluci se stejným elánem a vytrvalost se vyplatila. Postupně se Peceradům podařilo vstřelit tři branky, z toho jedna po dobře zahraném a domluveném signálu z rohu a tak první utkání dopadlo nad očekávání dobře, Nespeky – Pece A 0:3.

K druhému utkání nastoupili hráči proti Poříčí s velkou motivací, pokud by se jim podařilo vsítit 10 golů, každý by si po skončení turnaje odnesl čokoládu :) Kluci měli stejně jako v první půli herní převahu, ale poločas vyhráli „pouze“ 1:0 a sen o velké odměně dostal velké trhliny už v půli.

V druhém dějství utkání Poříčí – Pece A přidali hráči Pece ještě dva hezké goly a uzavřeli skore na vítězných 3:0 pro Pece.

Ke třetímu utkání, tentokrát nás čekali domácí Senohraby, jsme nastoupili s novým rozestavením 2 – 1 – 2 a i když snaha domácích byla podpořena hráčem ročníku 02, dokázali si peceradští fotbalisté vytvořit řadu šancí a konečné skore stanovit na 1:4 pro Pece A.

K poslednímu utkání jsme nastoupili proti Pyšelům, kteří nás dokázali vždy potrápit a i tentokrát to byl velký boj. V utkání jsme sice měli více šancí, ale ujala se pouze jedna střela Vojty, který si gól opravdu zasloužil. Na druhé straně zachraňoval Ivo odkopem z brankové čáry a tak Pece premierově vybojovali čtyři výhry a celkového skore 11:1.

Všem hráčům patří poděkování, že bojovali do posledního hvizdu a dokázali se poprat nejen se soupeři, ale i únavou a velkou zimou.