23. 04. 2012.

Turnaj MP v Krhanicích – Pece B

První jarní turnaj uspořádali pro skupinu C Krhanice. Začali jsme s Pyšely a první půle byla celkem vyrovnaná. Ve druhé půli jsme již neudrželi tempo střídajícího soupeře a dostali 4 branky. Nakonec se nám podařilo jednu dát, když se těsně před hvizdem trefil Máťa.

Druhý zápas proti domácím jsme opět začali celkem dobře a dostali se postupně do dvoubrankového vedení. Když nám ale došly síly, soupeř srovnal na konečných 2:2.

Ve třetím zápase byla Vlašim jasně lepší a nedokázali jsme již příliš odporovat. Šance jsme neproměnili a prohráli 8:0.

Celkově jsme tedy skončili poslední těsně za domácími. Zvítězila Vlašim. Pochvalu ale zaslouží opravdu všichni, jelikož kluci odehráli celý turnaj téměř bez střídání. Své skryté brankářské vlohy ukázal Míša Salátek – velká pochvala Míšo. Zadní linie odvážně držel Tonda Nerad. Mile překvapil Dan Vasilev, který se rval o každý míč jako lev. Chyběl nám bojovník Kryštof Mojdl a zraněný Zdenda Hájek. Premiéru se ctí si odbyl i Filda Salátek.