21. 05. 2019.

Turnaj mladší přípravky v Peceradech

V neděli 19.5.2019 jsme na hřišti v Peceradech odehráli druhý turnaj jarní části okresního přeboru mladších přípravek ve skupině E. A i tentokrát jsme nastoupili v plném počtu.

Do prvního zápasu s Úročnicí jsme vstoupili zastrašeně a po prvním poločase prohrávali už 5:0. Hráči po přestávce zabrali a druhý poločas zaslouženě vyhráli 5:2, ale na celkové vítězství to už nestačilo.

Ve druhém zápase s Nespeky zabrali hráči od začátku a vítězství proti nejmladšímu týmu ve skupině si pohlídali.

V posledním zápase s Vlašimí si hráči v úvodu vytvořili náskok, který proti výborně hrajícímu soupeři udrželi až do konce.

Hráči jsou s každým odehraným zápasem sebevědomější. Hodně branek jsme ale opět dostali z nepozornosti a chybné rozehrávky před vlastní brankou.

Díky všem rodičům za povzbuzování hráčů.

Sestava
mladší přípravka: Filip Šemík, Robin Bejček, Jakub Rybnikář, Jiří Petrášek, Vojta Touš, Lukáš Jun, Tomáš Kříž, Lukáš Kříž, Karel Kastner
předpřípravka: Jiří Chobotský