17. 04. 2016.

Starší přípravka zvítězila i v domácím prostředí

V sobotu 16. dubna 2016 přijely na mistrovský zápas do Pecerad Teplýšovice. Na soupeře jsme si věřili, nominovali jsme i dva hráče ročníku 2007 z mladší přípravky.
Náš soupeř odolával vždy na začátku poločasu. V prvním poločase jsme se střelecky poprvé prosadili v 6. minutě, ve druhém poločase až v 10. minutě. Pak ale vždy následoval koncert, v první půli oslazený celkem 10 góly, ve druhé celkem 7 brankami. Zápas jsme jasně ovládli 17:1.
Celý zápas odchytal Kryštof (následně i mistrák mladších žáků). V obraně začal Tonda s Martinem, střídal je Jakub S., v záloze Matěj, v útoku Dominik s Tobiášem, které střídal Jakub M. Ve druhé půli začali v obraně Tobiáš s Martinem, v záloze Tonda a v útoku Dominik s Matějem, střídali Jakubové. Postupně jsme protočili hráče na různých postech, všichni si vedli velmi dobře. Do střelecké listiny se zapsalo šest hráčů, včetně obou hráčů mladší přípravky. K vidění byly povedené individuální akce, přihrávky do prostoru, kombinace, skvěle hrané situace „přihraj a jdi“. Soupeř odolával vždy na začátku půle, kdy ještě měl sílu. Byl silný v soubojích, v řadě situací nás dokázal přetlačit. Fotbalová kvalita ale byla jednoznačně na naší straně. Hráče chválím, předvedli skvělé střelecké představení!

Naše sestava: Kryštof, Dominik (5 branek), Matěj (6), Tonda (1), Tobiáš (3), Martin, Jakub M. (1), Jakub S. (1).