25. 10. 2015.

Starší přípravka ve festivalu zahozených šancí podlehla Miličínu

K poslednímu zápasu podzimní části nastoupila starší přípravka v sobotu 24.10.2015 doma proti Miličínu.

Na zápas jsme pro jistotu povolali i Kačku, máme stále dva marody se sádrou (Vojta opět přijel fandit, díky!), Honza také nedorazil. Pro hráče jsme si připravili překvapení, totálně jsme překopali sestavu, aby hráči získávali nové návyky a vyzkoušeli si hru na jiných postech. Milan v bráně, Matěj s Dominikem v obraně, Tonda záložník, Kryštof v útoku. Nezačali jsme špatně, rychle jsme vedli 2:0, pak jsme ale přestali stíhat dobrý pohyb soupeře. Neporadili jsme si s dobrým napadáním Miličína, naše obsazování hráčů soupeře bylo nedůsledné, k tomu chyby v rozehrávce, špatný pohyb, prohrané osobní souboje. Soupeř dokázal využít menšího vzrůstu našeho gólmana a pálil do horní části branky. To vše znamenalo jediné, poločasové třígólové manko 3:6. O přestávce jsme změnili sestavu, vrátili jsme hráče na jejich obvyklé posty. Kryštof v bráně, Tonda a Milan (zahrál výborně!) v obraně, Matěj na „svém“ centrhalvu a v útoku Dominik a Tobiáš, ostatní připraveni střídat. Naše mužstvo bylo jako vyměněné, začalo točit Miličín na neskutečném kolotoči. Protivník se téměř nedostal do hry, hrozil pouze z protiútoků. Náš tlak byl chvílemi drtivý, vypracovali jsme si pět-šest stoprocentních šancí, kdy stačilo trefit z pár kroků prázdnou bránu, nastřelená tyč, břevno… Bohužel jsme ve druhém dějství vstřelili pouze jeden gól a ztrátu z první půle jsme nedohnali, podlehli jsme 4:6.

Odehráli jsme dva naprosto rozdílné poločasy. První půle odhalila naše slabiny, druhý poločas jsme odehráli ve velkém stylu. Hráče obdivuju, že ze sebe dokázali vymáčknout za nepříznivého stavu parádní výkon a bojovali až do posledního hvizdu. Tentokrát to nevyšlo, ale ukázali jsme, že se nemusíme bát žádného soupeře a že nic nevzdáváme a hrajeme skvělý fotbal. Nepřálo nám štěstí, nevadí, důležitější než výsledek je předváděná hra.

Naše sestava: Kryštof (1 branka), Dominik (1), Matěj (1), Tonda, Tobiáš, Martin, Milan, Jakub M.(1), Kačka.