Starší přípravka ve festivalu zahozených šancí podlehla Miličínu

K poslednímu zápasu podzimní části nastoupila starší přípravka v sobotu 24.10.2015 doma proti Miličínu.

Na zápas jsme pro jistotu povolali i Kačku, máme stále dva marody se sádrou (Vojta opět přijel fandit, díky!), Honza také nedorazil. Pro hráče jsme si připravili překvapení, totálně jsme překopali sestavu, aby hráči získávali nové návyky a vyzkoušeli si hru na jiných postech. Milan v bráně, Matěj s Dominikem v obraně, Tonda záložník, Kryštof v útoku. Nezačali jsme špatně, rychle jsme vedli 2:0, pak jsme ale přestali stíhat dobrý pohyb soupeře. Neporadili jsme si s dobrým napadáním Miličína, naše obsazování hráčů soupeře bylo nedůsledné, k tomu chyby v rozehrávce, špatný pohyb, prohrané osobní souboje. Soupeř dokázal využít menšího vzrůstu našeho gólmana a pálil do horní části branky. To vše znamenalo jediné, poločasové třígólové manko 3:6. O přestávce jsme změnili sestavu, vrátili jsme hráče na jejich obvyklé posty. Kryštof v bráně, Tonda a Milan (zahrál výborně!) v obraně, Matěj na „svém“ centrhalvu a v útoku Dominik a Tobiáš, ostatní připraveni střídat. Naše mužstvo bylo jako vyměněné, začalo točit Miličín na neskutečném kolotoči. Protivník se téměř nedostal do hry, hrozil pouze z protiútoků. Náš tlak byl chvílemi drtivý, vypracovali jsme si pět-šest stoprocentních šancí, kdy stačilo trefit z pár kroků prázdnou bránu, nastřelená tyč, břevno… Bohužel jsme ve druhém dějství vstřelili pouze jeden gól a ztrátu z první půle jsme nedohnali, podlehli jsme 4:6.

Odehráli jsme dva naprosto rozdílné poločasy. První půle odhalila naše slabiny, druhý poločas jsme odehráli ve velkém stylu. Hráče obdivuju, že ze sebe dokázali vymáčknout za nepříznivého stavu parádní výkon a bojovali až do posledního hvizdu. Tentokrát to nevyšlo, ale ukázali jsme, že se nemusíme bát žádného soupeře a že nic nevzdáváme a hrajeme skvělý fotbal. Nepřálo nám štěstí, nevadí, důležitější než výsledek je předváděná hra.

Naše sestava: Kryštof (1 branka), Dominik (1), Matěj (1), Tonda, Tobiáš, Martin, Milan, Jakub M.(1), Kačka.

 

2 komentáře k “Starší přípravka ve festivalu zahozených šancí podlehla Miličínu

  1. Super utkání, které zoceluje tělo i ducha. Moc se mi líbilo i nasazení soupeře. Prostě paráda. A že to tam tentokrát nepadalo….nevadí, příště se to otočí!

  2. Ahoj,
    dovolte mi, abych trochu reagoval na článek. V článku se píše o velikosti brankáře, o počtu hráčů atd. Vše myslím jasně dokazuje první fotka, kde je jasně vidět velikost brankářů ( i Kačka je větší než někteří naši hráči), tak i počet hráčů. To, že nedokázali vaši kluci v prvním poločase pořádně vystřelit je věc druhá. Drtivý tlak a kolotoč si také představuji trochu jinak. Ve druhém poločase byla aktivita na vaší straně, což se dalo očekávat, když naši kluci (jak ukazuje fotka) hráli takřka bez střídání. Jinak to pro nestranného diváka díky oběma mužstvům bylo pěkné utkání. S pozdravem Roman Slabý- trenér TJ Sokol Miličín

Komentáře jsou uzavřeny.