22. 10. 2016.

Starší přípravka si poradila i bez klíčových hráčů s Netvořicemi

V sobotu 22.10.2016 v 10:15 jsme na domácím hřišti přivítali Netvořice. Hrálo se za krásného počasí.

Museli jsme se obejít bez našich klíčových hráčů: kapitána Tondy, motoru naší zálohy a nejlepšího střelce Vojty, i univerzálního bojovníka Radka. Ve čtvrtečním přátelském zápase jsme si otestovali některé varianty, na poslední chvíli jsme ještě udělali maličké změny a sestavili jsme dvě zajímavě poskládané pětky hráčů. První obrana Jakub M. s Milanem, druhá obrana Filip N. a Torka, střední záložníci Tobiáš a Jakub S., útočné dvojice Kačka s Matyášem a Filip R. s Lukášem M., a Martin na postu gólmana. Do utkání jsme nastoupili výborně koncentrovaní, naši hráči do jednoho soustředěně bojovali, předváděli pěkné individuální i kombinační výkony, ve druhém poločase jsem i více a přesně stříleli. Na našich hráčích je vidět, že mají dobré návyky a když přidají patřičné nasazení a sebevědomí, má hra našeho týmu slušné parametry. A jelikož se i soupeř snažil o poctivý fotbal, hrálo se pěkné utkání. Gólově se prosadil Matyáš, věkem ještě hráč mladší přípravky, soupeři nasázel hattrick. První gól vstřelil v mistrovském zápase i další mladý hráč – Lukáš M . Pochvalu si ale za předvedený výkon zaslouží všichni hráči. Soustředění a nasazení všech bylo v tomto zápase příkladné, celý tým šlapal na sto procent. Naše konečné vítězství 7:3 bylo naprosto zasloužené. V dalších trénincích a zápasech máme na co navazovat.

Děkujeme i soupeři z Netvořic, který po zápase namísto penalt, přistoupil na ještě jeden minizápas 1×15 minut, kdy jsme nasadili do pole i Martina, aby se také trochu proběhnul. V bráně ho nahradil Milan. I v této patnáctiminutovce jsme dominovali a předváděli pohledné akce. Všem velká pochvala. A tradiční dík rodičům za podporu na hřišti!

Naše sestava: Kačka (1 branka), Tobiáš (2), Martin, Jakub M., Jakub S., Milan, Torka, Matyáš (3), Filip N., Filip R., Lukáš M.(1)