23. 05. 2016.

Starší přípravka sehrála zajímavý zápas v Nespekách

V sobotu 21.5.2016 starší přípravka sehrála za krásného počasí další mistrovský zápas v Nespekách.

Od začátku byl zápas vcelku vyrovnaný. Od první minuty jsme se se soupeřem přetahovali o skóre, nikdo nešel do vedení o více než dvě branky. Naši hráči dokázali pěkně kombinovat, věřili si i individuálně jeden na jednoho. Již v první půli jsme neproměnili řadu tutových šancí, trefovali jsme tyče či gólmana, v horším případě jsme z vyložených šancí pálili vedle. Soupeř hrozil především z protiútoků a dlouhých míčů za obranu. Se vším se náš tým dokázal vyrovnat a o poločase jsme vedli 4:2. Druhá půle byla ještě vyrovnanější. Přestože jsme zlepšili mezihru a dostávali jsme se do slibných střeleckých příležitostí, náš tým zahazoval jednu šanci za druhou a ze zápasu bylo drama. Drama, které rozhodnul Vojta minutu před koncem. Šancí si náš tým vypracoval na tři zápasy. Velmi naší hře prospěl návrat Dominika do sestavy po zranění. Velkou bitvu hráči zvládli, hráli pěkný fotbal. Střeleckou smůlu jsme si snad už vybrali a v příštích zápasech se budeme prosazovat mnohem lépe. Za předvedený výkon všechny hráče chválím!

Naše sestava: Kryštof, Tonda, Matěj, Vojta (2 branky), Dominik (2), Tobiáš (2), Martin, Jakuk S.