03. 06. 2016.

Starší přípravka s přehledem zvládla domácí zápas s Krhanicemi

Ve čtvrtek 2.6.2016 od 17:30 předehrála starší přípravka na domácím hřišti víkendový mistrovský zápas s Krhanicemi. Na soupeře jsem si věřili a tak jsme na zápas nominovali všechny hráče, kteří se starší přípravkou trénují, včetně čtyř hráčů mladší přípravky ročník 2007. Počasí před zápasem hrozilo, obloha byla úplně temná, ale při zápase samotném spíše mrholilo, podmínky byly slušné.

Úvod zápasu jsme zvládli, ujali jsme se brzy vedení a to jsme s přehledem drželi celý zápas. Prosazovali jsme se dobrým pohybem, kombinací i individuálně, dokázali jsme proměňovat naše šance. Soupeř hrál jednoduchý fotbal, nakopávané míče, střela z každé příležitosti, byl silný v soubojích. Museli jsme tedy držet kvalitu i v činnostech, které nám nejsou úplně vlastní: včas obsazovat a napadat protihráče, rychle vystupovat proti odraženým míčům, neotáčet se bokem nebo zády, neuhýbat a být pevní v soubojích – přesně to musíme zlepšovat a tento zápas byl pro to jako dělaný. Gólově se prosadili čtyři naši hráči, ale do minimálně jedné brankové příležistosti se dostal každý náš hráč, to nás těší. Díky nápadité hře, přihrávkám do prostoru, přihrávkám na jeden dotek, poctivé práci obránců jsme o půli vedli 5:1. Po přestávce jsme maličko zamíchali sestavou, ale obraz hry se téměř nezměnil. Na soupeři bylo znát, že mu ubývají síly a my jsme mohli pošetřit naše opory a dát i prostor mladším hráčům, kteří si vedli znamenitě. A to přes to, že proti nám Krhanice zařadily do sestavy dva kluky ročníku 2004. Pro naše hráče skvělá vizitka, že takový zápas zvládli. Konečné skóre 8:2 je naprosto zasloužené. Všichni naši hráči zasluhují pochvalu, náš tým navázal na velmi povedenou druhou půli z minulého mistrovského zápasu v Miličíně. Jsme na dobré cestě, s chutí se vrhneme do dalších tréninků a zápasů!

Hráčům patří díky za výkon a rodičům za podporu na domácím hřišti!

Naše sestava: Kryštof, Tonda (1 branka), Dominik (1), Matěj (3), Vojta, Tobiáš (3), Filip, Jakub M., Jakub S., Kačka