09. 10. 2016.

Starší přípravka s přehledem přehrála Krhanice

V sobotu 8.10.2016 starší přípravka přivítala na domácím hřišti Krhanice.

Náš tým nastoupil do utkání se 13 hráči na soupisce. V rychlém sledu jsme po pěti minutách točili hráče na hřišti. Před zápasem jsme si řekli, že vzhledem k počtu hráčů, které máme k dispozici, každý svých pár minut na place odsprintuje, hráči budou v neustálém pohybu, ať už při napadání nebo při nabízení se do volných prostorů. K našem velkému překvapení se hráči až na výjimky přizpůsobili pomalému tempu soupeře. Jakoby rychlé a snadno dosažené třígólové vedení hráče uspokojilo a hráči si mysleli, že vše půjde samo. Většina hráčů hrála daleko za svými možnostmi, některé jakoby hra ani nebavila. Na soupeře ovšem individuální výkony našich hráčů bezpečně stačili a o poločase jsme jasně vedli 7:1. Ve druhé půli se většina týmu zvedla, zlepšili jsme pohyb, rychlé obsazování a nasazení v soubojích, lépe jsme využívali volné prostory na hřišti. Skóre se zastavilo na požehnaném výsledku 18:3 v náš prospěch. Báječné je, že do střelecké listiny se zapsalo osm hráčů!

Protože jsme měli na hřišti 13 hráčů, sehráli jsme po mistrovském zápase ještě jeden zápas Pecerady žlutí x Pecerady oranžoví na 1 x 10 minut v 6+1. Pomohl nám Dominik, který doplnil počet hráčů na 14. Taková utkání budeme opakovat častěji, když už hráči a rodiče váží cestu na mistrovský zápas a obětují fotbalu dopoledne, tak ať si pořádně zahrají. A nejdůležitější zpráva: ve vzájemném zápase všichni hráči do jednoho předváděli parádní fotbal s nasazením, rychlostí, napadáním, kličkami, parádními přihrávkami, tvrdými nekompromisními souboji, pohotovou střelbou, fotbal se vším všady. Jako by byl na trávníku úplně jiný tým než před 20 minutami. To byla jízda!

Hráčům děkujeme za výrazné zlepšení, které v průběhu dopoledne předvedli a gratulujeme k pěkným výkonům! Děkujeme také našim fanouškům, hráčům hodně pomáhá podpora jejich blízkých!

Naše sestava: Tonda (2 branky), Vojta (6), Martin, Tobiáš, Filip R. (1), Jakub M. (4), Jakub S. (1), Kačka (1), Matyáš (2), Radek (1), Lukáš, Filip N., Milan.