09. 05. 2016.

Starší přípravka přivezla z hřiště lídra remízu

V sobotu 7.5.2016 zajela starší přípravka k dalšímu těžkému utkání do Soběhrd. Za krásného počasí jsme hráli pěkný poctivý fotbal a zaslouženě vyválčili remízu.

Namísto zraněného Dominika jsme do útoku nasadili Vojtu H. Do sestavy jsme zařadili také tři hráče mladší přípravky. V první půli jsme předváděli pěkný fotbal, snažili jsme se prosazovat individuálně i přihrávkami do prostoru, využívali jsme celou šířku hřiště. Poločas jsme vyhráli 4:3, jednu z branek soupeř vstřelil dalekonosnou nechytatelnou střelou z vlastní poloviny. My jsme byli opravdu fotbaloví, soupeř měl velikou fyzickou převahu. Ve druhé půli to byl boj, soupeř nás přetlačoval, naše hra dopředu byla už méně nebezpečná. několika skvělými zákroky se blýsknul Kryštof, pozičně hrál výborně Jakub M. na levém kraji obrany. Matěj hrál skvěle celý zápas, Vojta H. se prosadil střelecky. Tonda poctivě bojoval s vysokými hráči soupeře. Ostatní zápas také ukázkově odmakali. Bohužel soupeř dokázal ve druhé části vyrovnat na 4:4. Remíze je ovšem spravedlivá. V Soběhrdech jsme odehráli těžké ale férově vedené utkání. Takových potřebujeme co nejvíc! Děkuji hráčům za předvedené výkony!

Naše sestava: Kryštof, Tonda, Matěj (3 branky), Vojta H. (1), Tobiáš, Jakub M., Jakub S., Milan