02. 09. 2016.

Starší přípravka odstartovala mistrovskou sezónu v Benešově

Ve čtvrtek 1.9.2016 zahájila starší přípravka podzimní část mistrovské sezóny na hřišti Benešova.

S Benešovem jsme se již dvakrát střetli v přípravě, takže jsme věděli, že se můžeme těšit na utkání s kvalitním soupeřem. Po přípravných zápasech jsme chtěli zlepšit hlavně pohyb, zvedání hlavy a tudíž lepší přehled na hřišti a proměňování šancí. Na zápas jsme přijeli s deseti hráči, se všemi, kteří absolvovali alespoň tři tréninky. Soupeř točil tři celé pětky. Do zápasu jsme vstoupili výborně, dostali jsme se do vedení 3:0, soupeř do poločasu vyrovnal. Opět jsme byli rychlejším a silnějším týmem, přidali jsme také více fotbalové kvality. Pokoušeli jsme se o individuální akce, kombinace, přihrávky do prostoru. Branky jsme obdrželi po naivních chybách před vlastní bránou. Po vyrovnaném prvním poločase následoval velmi zajímavý druhý poločas, ve kterém šel pro změnu dvakrát do tříbrankového vedení soupeř, nám se podařilo skóre dotáhnout. Na šance jsme opět zvítězili, proměňování vyložených tutovek tváří v tvář gólmanovi musíme ještě maličko zlepšit. Je to jediná větší vada na jinak pěkném středečním výkonu všech našich hráčů. V bráně se o poločase střídali Radek a Martin, v obraně se točili Tonda, Jakub S. a Torka, v záloze valnou část zápasu pracoval Vojta, kterého střídali Tonda a Tobík. V útoku pak nastupovali Tobiáš, Filip N., Kačka a Lukáš M. Hezký (domácími férově vedený) zápas se sympatickými malými šikuly z Benešova skončil remízou 8:8. Takových vyrovnaných a povedených zápasů potřebujeme co nejvíce. Poklona našim hráčům i hráčům soupeře a díky rodičům za podporu!

Naše sestava: Tonda (1), Vojta (1), Tobiáš (3), Martin, Filip N. (2), Kačka (1), Jakub S., Torka, Lukáš M., Radek