04. 05. 2017.

Starší přípravka nestačila na tým Sedlec-Prčice

V sobotu 29.4.2017 sehrála starší přípravka na domácím hřišti mistrovský zápas s týmem z čela tabulky soutěže.

Čekali jsme pěkný zápas a kvalitního soupeře. Obojí se potvrdilo. Hra se od začátku přelévala ze strany na stranu, stejně tak jako skóre. Soupeř brzy vedl 1:0,pak jsme skóre otočili my ve svůj prospěch, soupeř zase převážil skóre na svou stranu, my jsme vyrovnali a těsně pře půlkou šel soupeř do vedení 4:3. Góly jsme dostali při našem optickém tlaku, který ale nevedl ke střelám (natož gólovým), chyběl nám důraz, schopnost jednoduše doklepnout míč do brány. O poločase jsem si řekli, že musíme přidat střelbu, musíme být důraznější a musíme se vyvarovat laciných chyb v obraně. Do druhé půle jsme vstoupili slušně a vyrovnali skóre. To ovšem bylo z naší strany vše. Naše profesorská hra bez elánu a nasazení už nevedla k žádnému úspěchu. Naopak soupeř čekal na naše naivní chyby a nemilosrdně je trestal. Dostali jsme lekci z fotbalové efektivity. Tým Sedlec-Prčice se vyvaroval chyb a lépe se prosazoval a zasloženě vyhrál 9:4. Zápas to byl pěkný, slušné úrovně a musel se líbit.

Naše sestava: Tonda, vojta (1 branka), Tobiáš (2), Martin, Jakub M., Milan (1), Radek, Filip N., Matyáš.