17. 05. 2017.

SP sehrála velké drama s týmem Pyšel

Ve čtvrtek 11.5.2017 za pěkného počasí zajela starší přípravka na mistrovské utkání do Pyšel.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a brzy vedli 3:0. Soupeř korigoval rychlými přímočarými akcemi s rychlou střelbou. My jsme svojí převahu nedokázali proměnit ve více gólových úspěchů, řada šancí zůstala nevyužita. O poločase jsme vedli 5:3. I do druhého poločasu jsme vstoupili slušně a brzy přidali další branky. Soupeř ovšem opět dokázal nenápadně snižovat, předváděl pohotovou střelbu a zvýšil důraz. Na konci zápasu náš tým během tří minut obdržel čtyři branky, každý útok soupeře skončil míčem v naší síti. Nedokázali jsme vyhrát jediný souboj, odkopnout míč od vlastní brány, včas přistoupit k soupeři a naopak jsme naivními chybami soupeři nabízeli možnost skórovat. Až u počítače při vyplňování zápisu jsem dopočítali výhru 10:11. Utkání bylo vlastně hodně podobné poslednímu mistrovskému zápasu v Netvořicích. Po parádní pasáži, kdy je našich hráčů plné hřiště, předvádějí pěkné akce, důraz a střílejí branky, najednou tým vypne a vlastní laxností a chybami přenechá osud zápasu v rukách soupeře. Musíme pracovat na soustředění a nasazení během celého zápasu. V hráčích musí být zaujetí a vášeň pro hru.

Naše sestava: Tonda, Vojta (5 branek), Tobiáš (1), Martin, Filip R., Jakub M.(2), Jakub S., Filip N. (3), Radek, Lukáš M.