11. 04. 2015.

SP – Netvořice/Pecerady – Votice 6:6 (1:4)

První mistrovský zápas jarní sezóny jsme si nedělali přehnané ambice. Po podzimním přídělu 9:1 ve Voticích na umělce ani nebyl důvod. Hráčům jsme doporučili, aby zápas na hřišti poctivě odbojovali. První půle byla ale překvapivě herně hodně vyrovnaná. Bohužel si několik slabších chvilek vybral Kryštof v bráně. Mokrý míč mu dělal velké problémy a i míra soustředění bylo na Kryštofa až podivně nízká. Jako by byl někde jinde. V půli jsme to probrali a druhý poločas perfektními zákroky několikrát podržel tým. Ostatní makali na také jedničku a s přibývajícími minutami jsme začali soupeře drtit. Hráči ucítili možnost zvrátit výsledek a soupeř naopak ztrácel půdu pod nohama. Skóre se zastavilo na 6:6, ale kdyby zápas trval ještě chvíli…..
Velká pochvala všem za nečekaný výsledek. Na hřišti byly vidět krásné akce, zejména Lukín předvedl opravdu nádherné fotbalové parády. Střela nůžkami jako bombónek pro diváky….co chybělo…
Za týden ale začíname zase 0:0 v Jankově, takže zpátky nohama na zem :-).