19. 04. 2015.

SP-Jankov-Netvořice/Pece – 4:2(3:2)

Po úspěšné remíze s Voticemi jsme jeli do Jankova optimisticky naladěni. Postavili jsme 2 pětky a doufali, že to stejně jako minule bude fungovat. Z počátku to i tak vypadalo. Dostali jsme se do vedení 2:0, když se obě pětky prosadily. Překvapivě druhá pětka hrála lépe a vytvořila si mnoho šancí, z nichž však už branka nepadla. Při tředím střídání jsme dostali branku od zapomenutého útočníka za naší obranou. Hráči začali trochu zmatkovat  hra se výrazně zpomalila.  Soupeř úporně bránil a my nedokázali překonat jejich výborného brankáře-nejlepšího hráče na hřišti. Do půle jsme obdrželi ještě 2 tresty za špatné bránění v podobě branek do naší sítě. Přestože jsme měli optickou převahu, nedokázali jsme skórovat.
Ve druhém poločase byl obraz hry podobný. Úporná snaha o vyrovnání s postupem času přinášela nervozitu a ještě větší zbrklost. Nespočet šancí končil slabým či nepřesným zakončením. Soupeř bránil výborně, my nedokázali ničím překvapit. Těsně před koncem ještě zvýšil soupeř tečovanou ránou z přímého kopu na konečných 4:2.
Z našeho týmu bych nejvíce pochválil Petra, který předvedl pěkný výkon. Pro soupeře byl chvílemi nepolapitelný. Výborná stahovačka motala soupeři hlavu. Dozadu také stíhal. Jen tak dál.
Ostatní bojovali, ale dnes bylo štěstí na dovolené. Prostě to nevyšlo. Vůbec celý víkend nebyl pro Pece příliš vydařený. Uvidíme co za týden.