25. 09. 2018.

Remíza mladších žáků s Poříčím

Ve čtvrtek 20.9.2018 mladší žáci v domácím prostředí předehrávali zápas s Poříčím.

Za velkého vedra to nebyl pohledný zápas. Bojovalo se o každý míč, především před naší brankou. Hosté kopali řadu rohů, ale do vyložených šancí jsme Poříčí příliš nepouštěli. Náš tým hrozil z rychlých protiútoků. Dvakrát jsme nastřelili ze samostatných nájezdů tyč, ale přestávkový stav zůstal na 0:0. Ve druhém poločase jsme hru více vyrovnali, ale absence tří opor týmu byla znát. Přesto jsme dokázali jí do vedení, Tonda K. parádně vyřešil samostatný nájezd na brankáře. Po deseti minutách soupeř srovnal v situaci, kdy nikdo z naší tříčlenné zálohy nepřepnul do obrany a nepomohl obráncům uhrát nebezpečnou situaci. Šance na rozhodnutí zápasu jsme ve druhé půli měli, ale když jsme nedokázali proměnit nájezd dvou hráčů na brankáře, skončil zápas remízou 1:1. V zápase jsme příliš fotbalové krásy neviděli, náš tým byl v nezvyklé roli bránícího týmu, který vyrážel do nebezpečných protiútoků. My jsme měli více vyložených šancí, soupeř větší územní převahu. Spravedlivá remíza.

Naše sestava: Tonda J., Tobiáš, Martin, Radek, Milan, Petr, Filip N., Lukáš, Fanda, Jára, Tonda K. (1 branka), Tomáš, Dominik.