25. 08. 2012.

Příprava: Vojtanov – Pece 8:4 (3:1)

Na poslední přípravný zápas jsme odjeli do více než 200km vzdáleného Vojtanova u Chebu, abychom porovnali výkonnost tamního týmu, který pro II. třídu připravuje táta našeho předsedy Láďi Chmelaře. Již od prvních minut nás domácí vyvedli z omylu, že by to mohl být třeba vyrovnaný zápas. Po našich chybách v obraně jsme rychle prohrávali o tři branky. Na přijatelných poločasových 3:1 snížil krásnou ranou po brejku přímo do šibenice Martin Kastner. Po obrátce jsme 2x rychle inkasovali a bylo po nadějích. Padalo mnoho branek a divákům se zápas musel líbit. Za nás se trefil Jirka Franěk, když takovým plachťákem z tresňáku vyhnal pavouky i na druhé brance. Poslední náš gól přidal kapitán Láďa Chmelař. Prohráli jsme 8:4 a jestli správně počítám, tak mi jeden náš střelec chybí. Asi se mi jeho jméno vytratilo ve vidině pozápasové veselice. O té více v sekci společenské události. Ještě trochu k zápasu – soupeř nám ukázal jak se hraje moderní fotbal na venkovské úrovni. Všichni v pohybu, k tomu výborné zpracování a vedení míče – prostě tady jsme vyhrát nemohli. Nebo jsme byli jen unavení po náročném cestování.