06. 04. 2008.

Příprava: Pecerady – Poříčí B 4 : 2 ( 2 : 1)

Hosté přijeli pouze v devíti lidech a protože nás také nebylo na rozdávání, jednoho jsme jim půjčili hned a oni museli začít v deseti. Po asi 15 min. je posílil další náš hráč a po zranění dalšího jsme jim na druhou půli dokonce půjčili třetího. Teď k zápasu. Skóre otevřel Martin Kastner technickou střelou přes šířku brány pod horní tyčku. Hosté brzy srovnali po hezké akci středem hřiště a do půle ještě otevřel gólem svou střelnici Zdenek Barek, který v druhé půli dokončil svůj hatrick. Hosté už jen snížili na konečných 4:2. V zápase zahozených šancí,  ať po nemohoucnosti střelců nebo dobrých zákrocích brankářů na obou stranách, kdy by hosté mohli vyučovat hru na krátké přihrávky ve středu hřiště, slavil nakonec úspěch náš systém hry na brejky. Ani v posledním přípravném utkání jsme tedy neprohráli a s výsledkem 3 vítězství a 1 remíza při skóre 13:7 to nebylo vůbec špatný. Uvidíme, jak se to projeví v mistrácích.