19. 08. 2012.

Příprava: Pece – Budenín

Netradičně v neděli přijeli hráči z Budenína. Pro velké vedro se délka zápasu zkrátila na rozumných 2x35min, přesto gólů padlo dost. Z našich řad vyčníval hlavně jeden hráč. Nejdříve připravil ideální přihrávkou gól pro Marka Povolného a pak sám 2x chladnokrevně skóroval. Netušíte kdo by to mohl být? Kdysi patnácti minutový hráč, pak spalovač šancí a nyní snajpr s vizitkou zabijáka – to je náš ŠIMI  !!! Marek Povolný přidal ještě jeden gól a my tak vyhráli 4:2. Gólově to tedy nebylo špatný, ale máme problém na útočné polovině skloubit hru zálohy s útokem. Hrajeme to většinou dlouhým nákopem na vpřed sprintující útočníky a když přidáme ještě dlouhé odkopy obránců „z první pryč“, kombinace se tím vytrácí. Ještě že hostům ve druhé půli došel dech a zapomínali se vracet.