20. 04. 2018.

Přes porážku se Senohraby si tým MŽ zaslouží pochvalu

Ve čtvrtek 19.4.2018 mladší žáci změřili na domácím hřišti síly s týmem Senohrab.

Před dalším mistrovským zápasem jsme ztratili Tobiáše, má ruku v sádře a obávali jsme se o ne zcela doléčeného Tondu. Tonda nakonec nastoupil a utkání zvládnul s opatrností odehrát. Utkání se hrálo za nezvyklého teplého letního počasí. Náš tým dostal gól v první minutě. Po pár dalších minutách jsme prohrávali o dva góly. Pak naši o hlavu až dvě menší hráči vytvořili před bránou soupeře ohromný závar. Tahle situace náš tým neuvěřitelně nabudila a do 25. minuty kluci dokázali srovnat na 2:2. Nepovedená rozehrávka ze závěru první půle přihrála těsné jednobrankové vedení na stranu soupeře. O půli jsme hráčům ani nemuseli nic moc říkat, jenom ocenit jejich výkon a ohlídat pitný režim. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, padla jediná branka, a to do naší sítě. Konečný výsledek 2:4.
Ačkoliv si náš tým připsal porážku, jeho výkon byl na vysoké úrovni. Se čtyřmi hráči kategorie mladších žáků ročník 2006 a sedmi hráči věku starší přípravky 2007 a 2008,  jsme hráli vyrovnanou partii s týmem hráčů 2005 a 2006. Chyběla nám větší síla a důraz, ale fotbal kluci předváděli opravdu pěkný. Jejich výkonu není co vytknout, máme pro ně jenom slova chvála. Chuť do hry a nasazení, fotbalové technické dovednosti byly u všech příkladné. Kluci, jen tak dál, odehráli jste jeden ze svých nejlepších zápasů!

Naše sestava: Tonda, Vojta, Martin, Filip R. (1 branka), Radek, Jakub M., Milan, Filip N. (1), Petr, Lukáš, Matyáš.