Přátelský zápas starší přípravky na Faráku

Ačkoliv v letošním roce nemáme pro kategorii starší přípravky přihlášenou soutěž, máme hráče věku starší přípravky. Právě pro ně jsme domluvili na neděli 24.2.2019 odpoledne přátelský zápas s Týncem na hřišti na Faráku. Vzhledem k omluvenkám jsme museli 3 hráče ročníku 2009 doplnit třemi hráči ročníku 2007 a dvěma hráči ročníku 2011, celkově jsme zápas odehráli s osmi hráči, soupeř měl k dispozici jedenáct hráčů. Zahráli jsem si 3×20 a 1×10 minut v 5+1.

V brance se vystřídali Milan s Radkem. Oba chytali parádně. A ačkoliv Radek pustil jeden kuriózní laciný gól, tak přidal ke svému brankářskému výkonu i parádní odvážnou rozehrávku, hrál šestého hráče v poli. Filip N. se předvedl výborně individuálně, byl rozdílovým hráčem. Dominik, Tonda i Tomáš hráli velmi dobře, všichni tři vstřelili alespoň jeden gól. Jiřík a Kuba R. to měli velmi těžké. Jiřík je ale nebojácný hráč a na hřišti nevypustil ani vteřinku, hrál bez respektu a jistě všechny překvapil. Kuba R. začal trošku ostýchavě, ale postupně zjistil, že se nemá čeho bát a hrál také dobrý zápas. Náš tým byl lepší na míči, soupeř naše menší hráče na oplátku dokázal v řadě situací přetlačit. Nám se dařilo šance solidně proměňovat, soupeř se v zakončení trápil, mnohdy volil razantní zakončení na úkor přesnosti. Nám také hodně pomohli oba zmínění brankáři. Pro našich osm hráčů bylo 70 minut hry slušné vytížení – něco málo přes 50 minut pro každého, přesto ke konci přáteláku naši hráči působili svěžím dojmem, hráči Týnce vypadali mnohem více utahaní. Našim klukům se vrací poctivá příprava v tělocvičně, především pravidelný sobotní kondiční trénink. Zápas byl herně vyrovnaný, naši svěřenci si asi vícekrát mohli zakřičet gól, to ale není to nejdůležitější. Tým odehrál zajímavý zápas, bude-li příležitost rádi si ho zopakujeme. Pochvala pro všechny naše hráče!

Naše sestava: Radek (1 branka), Milan, Filip N. (3), Tomáš (2), Tonda K. (2), Dominik (1), Jiřík, Kuba R.

Komentáře k “Přátelský zápas starší přípravky na Faráku

  1. Additionally, remember that creditors are a fantastic deal more likely to work with you. In reality, over 90 percent of customers that are sued for accounts do not appear in court, which may result in the statute of limitations to reset. There are a great deal of imitation specialists which should not be confused for the experts who care. You could also include in that letter they reply with more info about your situation. You should get in contact with the FTC concerning the incident if you believe that your rights are violated, and you might be able to pursue legal action. Alternatively, you would have to get in touch with your lender to understand your payoff level. These debt collection practices may be illegal.

    http://www.advancemagisip.com/2019/02/28/the-most-ignored-fact-regarding-i-love-rcs-capital-partners-buffalo-exposed/

Komentáře jsou uzavřeny.