Přátelský zápas PP Pecerady – Krhanice

Dnes jsme sehráli další zápas našich malých nadějí. K týmu PP jsme si pozvali na pomoc i tři hráče MP aby jsme se herně vyrovnali starším hráčům z Krhanic a povedlo se nám to skvěle. Dle mého názoru, jsme nemohli doplnit hráče tak, aby jsme měli stejný věkový průměr, protože by jsme byli až moc dobří. Takto byl zápas gólově velice vyrovnaný a to jen díky nezkušenosti našich hráčů v brance, ale herně jsme Krhaňáky často přišpendlili k jejich brance. Toto bylo dáno našimi zkušenějšími hráči.

A jak se Vám líbil výkon hráčů naší PP? Já byl velice nadšený. Všichni bojovali, snažili se nevypustit žádný souboj! Opět jsme si častokrát velice hezky a účelně přihráli. Je znát, že fotbal nás baví. Je na nás znát každý trénink, kde se zatím učíme individuálním dovednostem hráčů s míčem a přihrávky a kličky jsou nadstavba, kterou ještě nemusíme umět, ale hráči se je snaží již teď předvádět. Velký respekt před jejich sebevědomím. Oceňuji i všechny naše brankáře, kteří šli do branky. Po několika radách se přestali bát a dokonce i vyběhli proti útočníkům soupeře!

Dnes to byl velmi bojovný týmový výkon a já jsem na všechny hráče moc hrdý, je radost být s nimi při hře, která je opravdu baví. Budu se opakovat, ale roste nám v Peceradech velice silný tým. Všem hráčům děkuji. Díky patří i Vám rodičům a prarodičům bez kterých by to vůbec nešlo a děti ve hře podporujete.

 

 

4 komentáře k “Přátelský zápas PP Pecerady – Krhanice

  1. Prvně jsem dnes viděl naše letošní PP hrát „ostrý“ zápas. Vím jak hrají hráči starších věkových kategorií a co je možné od nich očekávat. A musím říct, že jsem byl z našich nejmenších nadšený. Hrají naprosto úžasně. Mnohem lépe než by se dalo čekat od dětí jejich věku. Je vidět, že je fotbal baví a do hry, stejně jako na trénincích, dávají všechno. Super.

  2. Odvetný zápas proti krhanicum byl skvělý, je vidět když jsou věkově vyrovnání je to zajímavej fotbal.golmani jsou borci,kolikrát na ně jdou fakt velký rány a oni se nebojí. Velké dík patří trenérovi Michalu kudrnovy za trpělivost a přípravu.

    • Přesně tak, teď už se to podobalo fotbalu a na to, jaký to jsou skřítci, tak do toho jdou s chutí. Velká pochvala pro „Kačku“..jedinou hráčku týmu…SUPER!

  3. Taky jsem koukal jak to válejí :-). Ti zkušenější se nebáli převzít odpovědnost a to se cení. A s některými peckami soupeře by měl problém i dospělý. A na střídačce ty chorály :-)…nádhera.

Komentáře jsou uzavřeny.