04. 04. 2019.

Přátelský zápas mladších žáků v Netvořicích

Ve čtvrtek 4.4.2019 jsme si zahráli přátelský zápas s Netvořicemi.

V přátelském zápase na 3×20 minut jsme zkusili změnit rozestavení i posty hráčů. V první části nám hra celkem fungovala, pak jsme ale nedokázali kvalitně roztáhnout hru, založit akci, tlačili jsme se na půli soupeře přehuštěným středem, nedařila se nám střelba. V obranné fázi jsme nedokázali důsledně obsadit hráče soupeře, hráli jsme laxně, jako by mělo vše přijít samo. Je pravda, že jsme byli lepší na míči, individuální schopnosti našich hráčů byli na vyšší úrovni. Utkání bylo zajímavé, vyzkoušeli jsem si nové věci, také nového gólmana a jsme rádi, že jsme mohli zápas odehrát. Máme natrénováno a musíme hrát a hrát.

Naše sestava: Tonda J., Tobiáš (1 branka), Martin (1), Filip R., Jakub M. (2), Radek, Filip N., Petr (2), Lukáš, Matyáš, Jakub B.