18. 10. 2014.

Přátelský zápas mladší přípravky a předpřípravky v Ratměřicích

V sobotu 18.10. jsme na dvou hřištích v Ratměřicích odehráli za krásného počasí přátelský zápas. Hráli jsme v klasickém počtu 5+1, 4×12 minut, hráči byli rozděleni do tří týmů. Hráče mladší přípravky jsme rozdělili dle věku a svůj první zápas odehráli nové fotbalové naděje z předpřípravky. Odehráli jsme tři vyrovnané zápasy.

Ratměřice A – Pecerday 2006 7:7 Náš ročník 2006 nastoupil v plné síle a bylo vidět, že tato šestice je opravdu silná a může se rovnat i těm nejsilnějším protivníkům. Ratměřice A byly posílené třemi hráči starší přípravky, i proto je výsledek velmi cenný. Troufnu si říci, že jsme byli fotbalovějším týmem, maličko nás trápí proměňování šancí. První tři čtvrtiny jsme vždy o gól vyhráli, v poslední čtvrtině jsme ztratili koncentraci a nejlepší hráč soupeře nás potrestal čtyřmi góly během posledních pěti minut. Skvělý zápas odehráli Dominik s Matějem,  vpředu chvílemi úplně koncertovali, Vojta H. se rozehrává k výborným výkonům i na stoperu, Tonda začal proměňovat šance, z Martina se stává univerzál pro kterýkoliv post a Tobiáš se na postu gólmanu lepší zápas o zápasu, stál v brance teprve podruhé!

Ratměřice B – Pecerady 2007 9:6 Nasadili jsme do mužstva i Matyáše D. ročník 2004, soupeř na tom byl podobně, do týmu postavil jednoho hráče 2004 i 2006. Utekl nám začátek, ale pak jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Kačka se zaskvěla 4 góly, Matyáš B. (2008!!!) ukázal, jak je skvěle technicky vybavený, Kuba je obrovská fotbalové naděje, už dnes může kvalitně odehrát jakoukoliv pozici v týmu, Tobík D. výborně zachytal a Milan je v roli posledního nepříjemný pro každého soupeře.

Ratměřice C – Pecerady 2008 8:3 V zápase se projevila větší zkušenost soupeře, který už má nějaký ten zápas odehraný. U nás s výjimkou Vojty M. na postu brankáře  a Kuby to byla premiéra pro všechny hráče. Zahanbit jsme se rozhodně nenechali a když vydrží nadšení, je o budoucnost mládežnického fotbalu v Pece postaráno. Ohromnou podporu poskytli nejbližší hráčů, kteří je přijeli na první zápas kariéry povzbudit. Další skvělá zpráva!