Přátelské utkání starší přípravky Pecerady-Nespeky

V neděli 13.3.2016 navečer jsme si na umělku na Faráku pozvali soupeře z Nespek. Sehráli jsme zajímavé utkání na 2×25 + 1×20 minut.

Vydařil se nám vstup do utkání, velice rychle jsme vstřelili dva góly. Naše hra se zase o krůček posunula. Dokázali jsme herní situace řešit individuálně i kombinačně, obránci zlepšili rozehrávku. Do šancí se dokázali prosazovat všichni naši hráči, řadu tutovek nám pokryl kvalitní gólman soupeře. Střelecky se prosazoval především Dominik, který po čase opět ukázal svůj vrozený střelecký instinkt. Kryštof na postu gólmana se snažil hrát šestého hráče, jen ho musíme více využívat. Naše obrana kvalitně podporovala útok, především Martin prodává na hřišti poctivý přístup k tréninku z posledních týdnů a je pro našeho kapitána a jistotu zadních řad Tondu dobrým parťákem v obranné dvojici. Několikrát se ovšem naši obránci zapomněli a soupeř našich zaváhání dokázal využít. Je zajímavé, že technické chybky dokážeme napravit, ale chyby pramenící ze ztráty koncentrace napravit neumíme. Uznání zaslouží Jakub M., který přijel na zápas po dopoledním turnaji mladší přípravky. Utkání se nám herně povedlo, odpovídá tomu i výsledek, zvítězili jsme 11:5. Všichni hráči odvedli poctivý výkon, Matěj dává svoje technické schopnosti a přehled ve prospěch mužstva, Tobiáš je platný v útoku i bráně, Filip malými krůčky trpělivě zlepšuje svoje dovednosti.

Všem hráčům děkuji za předvedený výkon, stejně jako rodičům za návštěvu a podporu na utkání!

Naše sestava: Kryštof (1 branka), Dominik (6), Tonda (2), Matěj (2), Martin, Tobiáš, Filip, Jakub M.

Komentáře k “Přátelské utkání starší přípravky Pecerady-Nespeky

  1. Povrch na této umělce je rychlejší a ukáže technické nedostatky hráčů. Díky přípravě v hale (kde je to ještě rychlejší) jsme mohli ukázat, co vlastně naše hráče učíme. Všichni si zaslouží pochvalu. Každý do zápasu dal vše, každý svým dílem tvořil naši hru. Opravdu jsem měl z kluků radost. Nám nejde o výsledek, ale o hru a ta byla na vysoké úrovni. Naši hráči jsou ve věku, kdy se mohou nejvíce naučit individuální techniku a díky jejich přístupu k tréninkům sklízíme úspěchy při hře. Je opravdu znát každý trénink a tím i každá absence. Hráči na hřišti plnili své role. Ano, každý odvedl ohromný kus práce přesně podle svých individuálních možností, ale stále je potřeba se zlepšovat. Hned pondělní trénink byl zaměřen na části hry, kde cítíme slabiny a tak to bude stále. Nás trenéry popohání vpřed výkon a přístup každého jednotlivého hráče. Soustředění, nasazení, …

Komentáře jsou uzavřeny.