Přátelské utkání SP s Týncem

Na neděli 22.11.2015 jsme si domluvili přátelské utkání s Týncem na umělce na Faráku. Hrálo se od 13:30 na 3×20 minut v chladném počasí.

Utkání jsme pojali jako přípravu, hráči se střídali na všech postech, v každé třetině jsme nasadili jiného brankáře. Hned od začátku jsme byli o krůček zpět ve všech herních fázích. Hráči Týnce byli dravější, rychlejší, prosazovali se individuálně i kombinací. Na našem týmu jako kdyby ležela deka, chyběla chuť a touha být lepší. Zachytali nám spolehlivě všichni brankáři. Hra v poli ale postrádala ten správný drajv. Po ne úplně vydařeném období se výkony dere vzhůru Dominik. Dva mladí hráči, věkem ještě mladší přípravka, Milan a Jakub M. odehráli slušný part, oba jsou velkým příslibem. Milan je na postu obránce velmi spolehlivý a snaží se konstruktivně rozehrávat. Tobiáš předvedl nádherné sólo, nejhezčí moment zápasu, kdy prokličkoval celé hřiště, obešel i gólmana a skóroval do prázdné brány! Kryštof se (kromě tradičně perfektní práce v brance) i v útoku ukázal jako nebezpečný hráč a pomohl k jednomu z Dominikových gólů. Tonda si vyzkoušel po čase post gólmana, v poli poctivě bránil, směrem dopředu mu ale míče na dokonale hladké umělce občas utíkaly od nohy. Filip nastoupil po dlouhé době, kdy marodil se sádrou a teprve dohání fyzickou kondici i fotbalové dovednosti. Doslova a do písmene si herní krizi v utkání prožil Matěj, na kterého tým obvykle hodně spoléhá, sám to cítil a říkal si o střídání, nevídaná věc… Vázla nám především naše kombinační hra, rychlé křídelní akce, náběhy a přihrávky do prostoru se úplně vytratily. Individuálně to nešlo, soupeř byl silný v soubojích.

Utkání z naší strany nebylo úplně povedené, kluci ale odehráli poctivých 60 minut a vyzkoušeli si, jaké je to hrát, když se ne vše daří. To ale ke sportu také patří, týmu to určitě nevezme chuť do další poctivé práce. Že na umělce s menšímí bránami padá méně gólů, to už jsme si vyzkoušeli. A potvrdilo se to i tomto zápase, podlehli jsme tentokrát lepšímu soupeři 3:5.

Naše sestava: Kryštof, Dominik (2 branky), Matěj, Tonda, Tobiáš (1), Filip, Milan, Jakub M.

Komentáře k “Přátelské utkání SP s Týncem

  1. Jo, byli jsme dnes horším týmem Kluci mají na více, ale to musí fungovat vše – hlava – vůle – technika – přihrávka – příjem přihrávky – zakončení a další věci. Dnes jsme byli jakoby unaveni, neměli jsme tu chuť po vítězství. Ano, chybí v týmu pár hráčů, o které jsme se mohli na podzim opřít… Vojty přehled a gólová přihrávka do prostoru, Honzy důraz v soubojích… . A celkově forma našich hráčů je níže. Ale já bych naopak vyzdvihnul snahu Matěje, i když nebyl v pohodě a normálně všechny situace řeší rychleji a účelněji za jeho bojovnost i když to nejde, to samé u Dominika a u obou trpělivost a snahu pomoci svým spoluhráčům. Sami dva neoběhají celé hřiště. Na rychlém povrchu jsme trochu nejistí a bohužel nevyužíváme to co již dávno umíme a to je hra tělem. V podstatě hráli všichni dobře (ano, máme pár poznámek), ale bylo to takové upracované, překombinované, … Možná naše prohra pramenila i z podcenění soupeře, i když … Prostě, když to vše shrnu, soupeř hrál nad své možnosti a mi pod své, i v této sestavě by jsme s podobným soupeřem neměli prohrávat, ale občas se dá:-)

Komentáře jsou uzavřeny.