20. 03. 2016.

Přátelák? Torzo starší přípravky absolvovalo herní trénink s Týncem

Na sobotu 19.3.2016 jsme si původně domluvili přátelák s Benešovem 2007. Ten nám však ve středu se třemi zdravými hráči zápas odřekl. Okamžitě jsme se domluvili s Týncem. V sobotu v 11:00 však nakonec přišli pouze tři hráči našeho týmu a osm hráčů Týnce. Příliš jsme si s tím nelámali hlavu, udělali jsme krátký třicetiminutový trénink na zahřátí a pak jsme proti sobě postavili dva týmy 4+1 (bílí a zelení) a využívali jsme jednoho hráče na prostřídání v obou týmech.

Zápas v celkové délce 60 minut bez přestávky byl perfektní přípravou pro všechny hráče – Pecerad i Týnce. Z Pecerad se zúčastnili Matěj a Dominik, v brance zelených chytal Martin. Právě pro Martina to byla skvělá příležistost, jak si procvičit rozehrávku a pohyb brankáře v poli. A nutno dodat, že si vedl velmi dobře, vyzkoušel si řadu nových variant a byl pro svůj tým velmi platný. Zápas týmů byl vyrovnaný a konečný výsledek nebyl pravděpodobně daleko od remízi. Nejdůležitější ale byla možnost zahrát si zajímavý zápas.

Děkujeme hráčům i trenérům Týnce za jejich přístup, jsme rádi, že jsem si mohli zahrát!