11. 09. 2015.

Přátelák MP v Hrusicích

Na přátelský zápas do Hrusic jsme vyrazili místo páteční tréninkové jednotky. Zápas začínal v 17:30 a i přes pozdní čas jsme se mi i soupeř sešli v dostatečném počtu na odehrání svou zápasů 4+1 na 2×20 minut. Hráče jsme rozdělili tak jak hrajeme mistrovskou soutěž na červené a modré.

Červení narazili na zdatného soupeře. Zvláště dva statní hráči Hrusic procházeli našim územím jako nůž máslem. Bylo na nich vidět, že jsou na tom zejména silově lépe než naši hráči. Dokázali vystřelit pod břevno ze třetiny hřiště a to pro naše brankáře bylo, i kdyby se snažili vyskočit sebevíc, prostě mimo možnosti. Naši hráči naopak zvláště ze začátku hráli na půl plynu. Snad byli zaskočeny silou protivníka. Byť jsme se snažili a měli i šance, gól se nám vstřelit nepodařilo. Bohužel jsme vyrobili i několik chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. Závěrečné skóre zápasu bylo hodně proti nule. Hráči si ale zaslouží pochvalu, protože i přes nepříznivé skóre se snažili až do konce na soupeře něco vymyslet a zápas korigovat.

Modří sehráli proti silnému a fotbalovějšímu soupeři v prvním poločase vyrovnanou partii. Za začátku jsme se ujali rychle vedení 2:0. Soupeř ale využil našich chyb v obraně a před koncem poločasu srovnal na 2:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým očekáváním, ale soupeř nás již k dalším šancím nepustil. Všechny naše střely zmařil výborně hrající brankář. Zápas nakonec skončil vítězstvím domácích Hrusic 10:2. Na obranné hře a rozehrávce obránců s brankářem musíme zapracovat, tyhle chyby náši hru rychle sráží dolů a soupeř je nemilosrdně trestá.

červení: Kateřina, Viktorie, Lukáš, Adam, Vojta (B), Radek

modří: Jan K.(B), Antoním Kr. (B), Antoním Ka., Robert M., Fanda V. a Jakub O.