25. 03. 2011.

Přátelák MP Pecerady-Lešany 7:8

V prvním utkání jarní sezóny jsme doma přivítali soupeře z Lešan. Ve velmi vyrovnaném utkání měl soupeř navrch hlavně v prvním poločase. Ve druhé půli zase my, ale na vyrovnání to již nestačilo. Výsledné skóre 7:8 je však asi dobrou pozvánkou na další zápasy. Rád bych všechny kluky pochválil za předvedený výkon. Zejména za jejich snahu a individuální odvahu. Někteří mají trochu problémy vzít na sebe zodpovědnost a koukají, jak se co nejrychleji zbavit míče. Na tomto nešvaru se budeme snažit intenzivně pracovat. Samozřejmě to sebou nese zvýšené riziko obdržené branky. I tak jsem přesvědčený, že je to správná cesta. Na dětech bylo vidět, že se fotbalem opravdu baví a každá minuta na střídačce se jim zdála jako věčnost. To je dobře. Příště je určitě porazíme!! L

PS. Rád bych touto cestou vyzval všechny rodiče, fanoušky, hráče a přátele našeho klubu, aby se aktivně podíleli na vytváření našich stránek. To je možné především vkládáním komentářů k příspěvkům a zasíláním fotografií na moji adresu (ladachmelar/gmail.com), přidám je do fotogalerie. Určitě je koho chválit a podpořit. Dozvěděli jsme se dokonce, že nám naši fanoušci založili stránky na facebooku. To nás opravdu potěšilo.