Pohledné utkání starší přípravky doma s Voticemi

Poslední mistrovský zápas sehrála starší přípravka na domácím hřišti v sobotu 18.6.2016 od 9:15 s Voticemi.

Na utkání jsme nominovali k hráčů ročníku 2006 také hráče 2007. Soupeř nás maličko překvapil a přijel i s několika 2005 posilami z A týmu. Také nás z úvodu zápasu Votice zaskočily a rychle šly do vedení. Zápasu to jenom prospělo, byl herně vyrovnaný, všichni hráči na hřišti si museli opravdu máknout. Oba týmy hrály pěkný útočný fotbal, soupeř byl dravější, my jsme chytře využívali krásné přihrávky do prostoru na naše útočníky. Tonda bezvadně a neúnavně vyvážel
míče z obrany jako správný kapitán. A Dominik nemilosrdně využíval šanci za šancí, nastřílel 10 branek. Neztratili se ani naši hráči 2007, Jakub S. si připsal i střelecký úspěch, ale měli to těžké. Na hřišti byli cítit hráči kvalitního A týmu Votic. Martin si v bráně opravdu zachytal. Zápas skončil krásným výsledkem 12:8 v náš prospěch. Pohodové a pohledné utkání se muselo líbit.

V konečném účtování okresní soutěže skupiny A hráči vybojovali krásné třetí místo. za to jim patří velký potlesk, kromě Kryštofa hráli všichni hráči tuto soutěž prvním rokem. Ve 20 zápasech nastoupilo a o pěkný výsledek se zasloužilo 16 hráčů: Radek Doležal, Milan Filip, Vojtěch Hruška, Antonín Jukl, Dominik Kudrna, David Kudrna, Matěj Liška, Jakub Mikita, Kryštof Mojdl, Filip Netzold, Jan Ošmera, Martin Pála, Kateřina Pořízková, Tobiáš Prosický, Filip Rakouský, Jakub Slabihoudek, ani jednou nechyběli Tonda (prostě je to kapitán) a Matěj.

Naše sestava v posledním mistrovském zápase: Tonda, Matěj (1 branka), Vojta, Dominik (10), Martin, Filip R., Jakub S. (1), Milan, Filip N.

Komentáře k “Pohledné utkání starší přípravky doma s Voticemi

  1. Opravdu nádherné utkání, které se hrálo velice čistě. Prostě pořádný fotbal s nasazením a soustředěním na obou stranách.. To se muselo líbit všem divákům. Dominik se konečně opět začal střelecky prosazovat, ale může poděkovat celému týmu, který mu střelecké pozice vytvářel buď správnou přihrávkou, a nebo odtáhnutím bránících hráčů. Byl to opravdu týmový výkon, na jehož konci jsme slavili vítězství. Votice hráli také velice dobrý útočný fotbal. Celý zápas se odehrál v duchu fair play, protože byl odpískán snad jen jeden zákrok, ale to bylo jen proto, aby si i rozhodčí zahrál:-) Velká poklona celému týmu za právě ukončenou sezonu na třetím místě za Soběhrdama a Benešovem. Nádherný výsledek celoroční práce.

Komentáře jsou uzavřeny.