25. 09. 2016.

Pohledná hra starší přípravky proti Ostředku

V sobotu 24.9.2016 starší přípravka přivítala na domácím hřišti tým Ostředka. Za skvělého fotbalového počasí předvedli hráči pěkný výkon.

Náš tým jsme zformovali do dvou pětek a příležitostně jsme zařazovali i jedenáctého hráče v poli. Na první půli se do branky postavil Radek (a skvěle sbíral nohama dlouhé nakopávané míče soupeře, hrál vlastně stopera), ve druhé půli v bráně předváděl parádní zákroky na lajně nebojácný Milan. Od začátku jsme diktovali tempo hry. Soupeř měl v obraně šikovnou a silnou dívku a kolem ní se točila hra ostatních hráčů značně různorodého věku a vzrůstu. Naši hráči byli lepší individuálně i kombinačně. Krásně si hledali volné prostory, obehrávali obranný blok soupeře přesnými přihrávkami. Skvěle si vedl na levém křídle první pětky Jakub M. (skvělý výběr místa, poctivá práce dozadu), na pravém křídle druhé pětky výborně bojovala Kačka, ve středu zálohy našel ten správný mix nasazení a přehledu ve hře Vojta a podobně na stejném postu i Matyáš. Tonda je skvělý kapitán a bojovník a přesvědčil nás, že pozvánka na trénink výběru OFS Benešov U11 je naprosto zasloužená. Ostatní hráči si vedli také velmi pěkně, u některých chybí větší vyrovnanost výkonů, ale to doženeme poctivou prací v dalších trénincích i zápasech. Poločas jsme jasně opanovali 8:0. Ve druhé půli jsme dali mnohem větší prostor mladším hráčům, ponechali jsme je ve hře opravdu nadoraz, kdy už evidentně nejméně dvě minuty nemohli. Hráči ale poctivě makali a dokázali, že jsou schopni posunovat hranice svých výkonů. Skvělá práce! Zápas jsme po pěkné hře dovedli do vítězného konce 12:2. Děkujeme rodičům za podporu, všichni jsem si užili po všech stránkách krásný zápas.

Naše sestava: Tonda (2), Vojta (5), Tobiáš (1), Jakub M. (3), Kačka, Viktorka, Jakub S., Matyáš (1), Milan, Radek, Lukáš M.