03. 09. 2018.

Napínavý mistrovský zápas mladších žáků v Olbramovicích

Druhý mistrovský zápas této sezóny mladší žáci sehráli v sobotu 1.9.2018 v Olbramovicích. Obavy před zápasem vzbuzoval vytrvalý déšť a absence hráčů našeho týmu. Naštěstí spadlo jen pár kapek při rozcvičení. Náš tým přijel nakonec s deseti hráči, tedy se dvěma na střídání, což je na hraně pro odehrání 60 minut ve vysokém tempu.

Na pěkně připraveném trávníku se hrál vyrovnaný zápas. My jsme se v prvním poločase tlačili dopředu, Olbramovice měli výborný rychlý přechod do protiútoku a nebezpečné zakončení. Olbramovice šly ve 4. minutě do vedení a po dalších 20 minutách svůj náskok navýšily. Přes územní převahu náš tým před přestávkou pouze korigoval na poločasový stav na 1:2. Po změně stran se hra ještě více vyrovnala. Našim klukům se podařilo rychle vyrovnat. Hra se přelévala na obě strany hřiště, šance byly k vidění na obou stranách. Soupeř nastřelil tyč a míč proběhl za zády našeho gólmana podél brankové čáry. Zápas pro naše barvy rozhodl ve 48. minutě Filip N., který odehrál první část druhé půle s neskutečným nasazením a aktivitou. Vybojoval si také dorážku a pohotové zakončení na vzdálenější tyč přes padajícího gólmana. Chytrá střela, která nakonec zápas rozhodla. Za celý zápas si ohromnou pochvalu zaslouží Tonda J., Tobiáš a Radek, kteří vůbec nestřídali, Milan, který uhrál nejdůležitější souboje v samém závěru i všichni ostatní, kteří nechali na hřišti všechno. Olbramovice chtěly hrát fotbal, dařilo se jim to a hrál se pěkný zápas. My jsme byli šťastnějším týmem.  Kluci skvělým přístupem v oslabené sestavě šli štěstí naproti a zvítězili 3:2.

Naše sestava: Tonda J. (2 branky), Tobiáš, Filip R., Radek, Filip N. (1), Milan, Petr, Jára, Jakub B., Tonda K.