14. 10. 2017.

MŽ ztratili domácí zápas s Krhanicemi

V sobotu 7.10.2017 jsme doma přivítali Krhanice.

Zápas jsem začali slušně, dokázali jsme vstřelit v první půli dvě branky. Pohříchu obě vstřelil náš stoper. Soupeř je tradičně silný v soubojích, Martin Bogdan na středním obránci Krhanic výborně čte hru a rychle a přesně rozehrává míče. Ostatní hráči soupeře byli rychlí a důrazní, zlepšili se i na míči. To vše nám chybělo. Ačkoliv jsme poločas vyhráli dva jedna, tak už jsem se ve druhém poločase nedokázali gólově prosadit, hráli jsme bojácně a bez sebevědomí. Chybělo nám nasazení, myšlenka. Soupeř rozhodl zápas ve druhém poločase dvěma góly po rohovém kopu. Musíme hráče nastartovat, aby v mistrovských zápasech dokázali prodat, co mají natrénováno, musíme přidat nasazení a důraz, fotbalovou chytrost. Zápas s Krhanicemi jsme ztratili 2:3.

Naše sestava: Tonda (2 branky), Vojta, Tobiáš, Martin, Filip R., Filip N., Milan, Radek, Jakub S., Jakub M., Petr, Kačka.