14. 10. 2017.

MŽ v Pravoníně zabrali jen na začátku

V sobotu 30.9.2017 zajeli MŹ na mistrovský zápas do Pravonína.

Už i s uzdraveným Vojtou jsme začali v Pravoníně ve velkém stylu. Výborným pohybem a rychlými akcemi jsme soupeře překvapili. ve 4. minutě jsme vedli dva nula. Do 10. minuty jsme si vytvářeli další šance. Pak se hra vyrovnala, v 15. minutě jsme dostali gól a pak jakoby už na hřišti bylo jediné mužstvo. Do poločasu jsme dostali další čtyři branky, najednou jsme hráli bez pohybu, dělali jsme naivní chyby v obraně, nevěřili jsme si jeden na jednoho. O poločase jsme zkusili hráče namotivovat, poukázat na prvních 10 minut zápasu, kdy jsme byli lepším týmem. Bohužel už jsme se ve druhé půli nedokázali vrátit do zápasu. Soupeř ukázal svoje zkušenosti a my jsme museli přijmout vysokou porážku 3:10.

Naše sestava: Tonda (1 branka), Vojta, Tobiáš(1), Martin, Filip R., Filip N.(1), Milan, Radek, Jakub S., Jakub M., Petr, Kačka.