04. 03. 2015.

MŽ Přátelský zápas Pecerady x Teplýšovice

Ve středu 4.3.2015 jsme sehráli v hale na Dařboži přátelský zápas proti týmu Teplýšovic. Nastoupili jsme díky nemocem pouze s polovinou plánovaných hráčů a tak ti, kteří si zahráli, to měli po fyzické stránce hodně těžké. První pětadvaceti minutovku jsme uzavřeli nerozhodným skórem 2:2. Ve druhé pětadvaceti minutovce jsme už byli už oproti soupeři, který rychle střídal dvě pětky, unavenější a podlehli jsme mu 1:3. Ve třetí a poslední třetině zápasu nám již sil ubývalo hodně. Bylo vidět, že pohyb  dopředu, který jsme dnes celkově zlepšili už váznul. Dostavilo se i chybování v rozehrávce, které soupeř nemilosrdně trestal. Počítadlo se zastavilo na  hodnotě 1:5 pro hosty.

Musím kluky pochválit za předvedený výkon, hlavně co se fyzického projevu týče. Dneska to byla makačka. Snad se nám v příštích týdnech marodi uzdraví a do jarních bojů nastoupíme v plné síle.