15. 05. 2016.

MŽ – Mistrovský zápas Miřetice x Pecerady

V odloženém vloženém zápase jsme se ve čtvrtek vydali do vzdálených Miřetic. Čas zápasu 17:30 v kombinaci se vzdáleností a uzavírkou silnice na Vlašim byl dost na hraně a znamenalo to, že musíme vyrážet už před 16-tou hodinou. Některé hráče jsme nabírali takříkajíc přímo ze školních lavic.

Ještě při rozcvičení dost pršelo, ale s úvodním hvizdem se počasí trochu umoudřilo. Na většině hráčích bylo vidět, že večerní zápasy jsou hodně náročné hlavně co se soustředění na hru týče. Celkově to byl hodně vyrovnaný zápas, který se odehrál v naprosto přátelské atmosféře, což vždy fotbalu jenom prospívá.

První branka skončila hodně nešťastně v naší síti, dalo by se říci spíše po nahrávce než střele. Do konce poločasu jsme lovili míč z naší sítě ještě dvakrát. Nám se ještě podařilo vstřelit do přestávky jednu branku.

Druhou půlku jsme hráli o poznání lépe a byli jsme odměněni třemi góly, které skončili v soupeřově síti. My jsme inkasovali do konce zápasu už pouze dvakrát.

Technicky jsme na tom dobře. Co musíme zlepšit je koncentrace na hru a naučit se predikovat to, co se na hřišti stane, aby jsme nereagovali až na vzniklou situaci. To už bývá většinou pozdě na to dostat se do přečíslení nebo do výhodné pozice pro bránění.

Výsledek zápasu: 5:4

Naše sestava:  Jarda (GK), Dan (C), Kuba (G:3), Kryštof(GK), Tomáš, Mates P., Tobi, Filda Sl. (G:1), Peťan, Lukáš, Honza