26. 05. 2016.

MP Pecerady „Modří“ a „Zelení“ na turnaji v Neveklově

Třetí kolo mistrovských turnajů skupiny „E“ se odehrálo v neděli 22.5. od 9:30 na hřišti v Neveklově. Počasí nám přálo až moc, na sluncem zalitém hřišti toho měli někteří hráči po skončení turnaje opravdu dost.

Pecerady x Mezno (1:17)
Absence tradičních střelců v našem týmu byla znát. Před brankou soupeře jsme se nedokázali prosadit a všechny pokusy o její ohrožení končili mimo. Hráli jsme opatrně s hlavou dole, snažili se s míčem prodrat přes obránce až za brankovou čáru a prohrávali osobní souboje, ve kterých jsme byly vždy o krok později. Hráči se musí naučit zvednout hlavu, přestat u hry tolik přemýšlet a nebát se udělat kličku i za cenu chyby. Jedinou branku do sítě soupeře se ná podařilo vstřelit z přímého kopu.

Pecerady x Neveklov  (2:17)
Do druhého zápasu jsme nastoupili jen s jedním hráčem na střídání, druhému se v panujícím vedru udělalo špatně. Naše hra se trochu zlepšila a podařilo se nám dát dvě branky ze hry. Někteří hráči už toho v druhém poločase měli plné zuby, tady je už znát, kdo chodí na trénink pravidelně a kdo ne. Nakonec jsme druhý poločas dohráli s pomocí několika hráčů „Zelených“.

Rozehrávka od brankáře se postupně zlepšuje, pokud zapracujeme na rychlosti a zvedneme při hře hlavu, začne se naše hra zjednodušovat, budeme se snáze dostávat do šancí a dávat branky.

Neveklov x Pecerady (8:4)
Byl to boj od začátku, branky padaly na obou stranách, nám se opět lépe, než dříve zlepšila technika a hráči začínají hrát fotbal tak, jak by měli. Hodně jsme zlepšili soustředění na hru. Až ve druhém poločase ke konci zápasu nám soupeř gólově utekl, ale to vůbec nevadí.

Mezno x Pecerady (5:0)
V tomto zápase jsme zabojovali ještě více. Všichni hráli s obrovským nasazením! Každý dokázal udělat kličku soupeři – paráda. Já jsem byl z naší hry nadšený. Hráči se pokoušeli o individuální průniky a jen kousíčky mnohdy chyběli, abychom vstřelili gól. Jsem rád, že se dostáváme do zakončení. Brzy přijdou i góly.

Z našich nejmenších mám opravdu moc dobrý dojem, rád s nimi trénuji. Všichni jsou důležitými hráči týmu.

Naše sestava:
Sebastián, Lukáš M., Vojta M. (GC, G:1), Bára (C, GC), Jenda (G:2), Robert, Tonda Kr. (GC)
Fanda V., Vojta H., Lukáš (G:1), Dominik (G:1), David (G:1), Kuba, Ondra (G:1), Matěj.