30. 05. 2016.

MP Pecerady „Modří“ a „Zelení“ na turnaji v Meznu

Čtvrté kolo mistrovských turnajů skupiny „E“ se odehrálo v sobotu 28.5. od 9:30 na hřišti v Meznu. Do rána se nám ještě sešlo pár omluvenek a týmy dorazily do Mezna v minimálním počtu s jedním hráčem na střídání. Naštěstí oba týmy odehrály souběžný zápas hned v prvním kole. Do druhého kola si tým „Modrých“ půjčil dva hráče „Zelených“ a na oplátku si ve třetím kole tým „Zelených“ půjčil dva hráče „Modrých“.

Pecerady x Mezno (2:14)
Po pár chybách v rozehrávce od branky se Mezno rychle ujalo vedení na které jsme odpověděli po jedné brance v každém poločase. Na hře týmu byl znát návrat uzdraveného Lukáše K.  a i když to na skóre zápasu nevypadá, hráči hráli mnohem lépe než minulý týden v Neveklově.

Pecerady x Neveklov  (0:14)
Zápas s Neveklovem měl stejný průběh jako s Meznem, ale i přes velkou snahu hráčů se nám nepodařilo skórovat. Soupeř využil několika našich chyb v rozehrávce a dokázal se lépě zorientovat ve skrumáži před brankou.

Neveklov x Pecerady (8:3)
V prvním poločase jsme se soupeřem drželi krok a dokázali se i střelecky prosadit, ve druhém jsme udělali pár chyb, které soupeř potrestal. Ale hráči si postupně začínají své chyby uvědomovat a snaží se je neopakovat.

Mezno x Pecerady (11:8)
Nejhezčí zápas našich nejměnších na mistrovských turnajích, po celý zápas drželi se soupeřem krok, na každý soupeřův gól okamžitě odpověděli gólem. Hráči dali do zápasu všechny své síly a fotbalový um. Soupeř nám utekl až dvěma góly v závěru zápasu.

Všichni hráči navzdory parnému počasí předvedli bojovnost, parádní herní výkon a výrazně se od minulého turnaje zlepšili. Stále máme na své hře co zdokonalovat, ale každý zápas a čas strávený na hřišti posouvá hráče pomalu vpřed.

Zatím jsme se na turnajích nepředvedli v plné síle, doufejme, že na poslední páté kolo, které se hraje na domácím hřišti v Peceradech v neděli 5.6. budou všichni hráči zdraví.

Velké díky patří také rodičům za jejich povzbuzování a fotky, na které se můžete podívat v galerii.

Naše sestava:
Sebastián (GC), Lukáš M. (G:1),  Lukáš K. (G:4),  Jenda (GC), Robert, Tonda Kr. (GC)
Fanda V. (G:1), Vojta H., Tomáš, Jára (G:1), Kuba (G:1), Ondra, Matěj (G:2).