14. 05. 2018.

Mladším žákům se dařilo i v Divišově

V sobotu 12.5.2018 mladší žáci odjeli na mistrovský zápas do Divišova. Za pěkného počasí na poměrně malém hřišti 40×50 metrů jsme si mohli dopřát luxus tří hráčů na střídání.

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, byli jsme silní na balonu, měli jsme dobrý pohyb. Brzy jsme šli do vedení, po čtvrthodině přidali druhý gól, soupeř ale okamžitě snížil. Za dalších 15 minut do poločasu jsme však zápas rozhodli, poločasový výsledek 7:1 v náš prospěch byl jednoznačný. O přestávce jsme vystřídali brankáře, namísto Petra se mezi tyče postavil Milan. Začali jsme míchat sestavou. Přes stálou převahu jsme udělali pár chybiček, takže druhý poločas skončil nerozhodně 2:2. Za zmínku stojí premiérové trefy v kategorii mladších žáků pro Tondu K. a Martina, který na jaře na pravém beku doslova září – jediné co jeho výkonu chybělo byl gól, který si v Divišově vybojoval po rohovém kopu. Tým tradičně táhnou Tonda J. s Vojtou, Radek na stopera za 60 minut nikoho nepustí. I ostatní hráči si více dovolí, Filip N. je na tom skvěle technicky, Filip R. neuvěřitelně bojuje. Petr po přesunu do útoku výborně atakoval, Milan je tvrdý obránce i dobrý gólman, který se snaží výborně rozehrávat nohou. Lukáš výrazně zlepšil pohyb. A Matyáš, to je velký talent, jako velice mladý hráč v zápase s přehledem odehrál útočníka, záložníka i obránce. Přes méně povedený druhý poločas nebylo o vítězi zápasu pochyb, kluci vyhráli 9:3 a zaslouží si další pochvalu.
Jen tak dál!

Naše sestava: Tonda J. (4 branky), Vojta (3), Martin (1), Filip R., Filip N., Radek, Petr, Milan, Lukáš, Tonda (1), Matyáš.