13. 10. 2018.

Mladší žáci zápas V Týnci zvládli s přehledem

V sobotu 6.10.2018 mladší žáci odehráli další mistrovský zápas v Týnci.

Od začátku zápasu si naši hráči vedli velmi dobře. Hodně situací řešili individuálně, dařili se jim kličky, rychlé vedení míče, střelba, měli dobrý pohyb směrem dopředu i při bránění útočných pokusů Týnce. Ve hře se objevili i zajímavé průnikové přihrávky, centrované míče ze stran hřiště. Především se nám ale oproti posledním zápasům dařilo vypracované příležitosti proměňovat. Již ve třetí minutě přišel uklidňující gól a i nadále jsme určovali ráz zápasu. Do hry jsme posílali i mladší hráče ročníků 2008 a 2009, kteří si vedli velmi dobře. Do poločasu si kluci vypracovali vedení 4:0 a vzhledem k průběhu hry bylo o zápase rozhodnuto. Ve druhém poločase se odehrával podobný scénář jako v prvním dějství. Byli jsme individuálně vyspělejší, hráči se snažili vymýšlet i kombinační řešení herních situací. V soubojích byly týmy vyrovnané, Týnec si vybojoval i čestný úspěch. Náš tým byl ale lepší i po přestávce a celkově zaslouženě zvítězil 7:1.Hráčům patří velká pochvala! Po posledním mistrovském zápase odcházeli ze hřiště s hlavami dolů. Dokázali ale spolu s trenéry na trénincích zapracovat a předvedli na hřišti sebevědomý výkon!

Naše sestava: Tonda J. (3 branky), Tobiáš (2), Martin, Filip N.(1), Jakub M. (1), Petr, Radek, Milan, Jakub B., Jára, Dominik, Tomáš, Tonda K.