25. 09. 2018.

Mladší žáci s Meznem odehráli dva naprosto rozdílné poločasy

V sobotu 22.9.2018 jsme přivítali doma tým Mezna. Soupeř měl problémy s dopravou, zápas začal s 15 minutovým zpožděním.

Do zápasu jsme nastoupili výborně, byli jsme rychlí, důrazní, silní na balonu, dařila se kombinace i individuální akce. A vedlo se nám střelecky. Do poločasu jsme soupeři nastříleli 5 branek, hráči Mezna se neprosadili ani jednou. O přestávce jsme vyměnili brankáře, mezi tři tyče se postavil Milan. Petr nastoupil na hrotu a dokázal se rychle gólově prosadit na 6:0. Ale to bylo z naší strany v podstatě ve druhém poločase vše. Naše hra ztratila veškerý řád, působila až chaoticky, přestali jsme vyhrávat souboje, vázla souhra, kombinace a individuální schopnosti z první půle byly nenávratně pryč. Hráči ztratili koncentraci a soupeř nás trestal. Milan si docela zachytal a ačkoliv jsme na konci zápasu Mezno ještě donutili tlakem ve vápně k vlastnímu gólu, celkově bylo ve druhém poločase lepším týmem. Přestože měl soupeř jenom jednoho hráče na střídání a my dva, bylo hráčů Mezna plné hřiště a my jsem si po pár nepovedených situacích najednou nevěděli rady. Navzdory nepovedenému poločasu jsme vyhráli 7:3. Předvedený způsob hry ve druhé části je varováním, že hráči nesmí na hřišti podcenit jedinou situaci, musí se soustředit po celý zápas a hrát hru, kterou trénujeme, poctivě uplatňovat svoje schopnosti a pracovat po celých 60 minut.

Naše sestava: Tonda J. (2 branky), Tobiáš (2), Martin, Radek, Milan, Petr (1), Filip N. (1), Lukáš (1), Tonda K., Tomáš.