24. 10. 2018.

Mladší žáci prohráli na hřišti lídra v Prčici

V sobobotu 20.10.2018 nastoupili mladší žáci v Prčici. Na perfektním trávníku se hrál zajímavý zápas s velmi dobrým soupeřem.

Hned v první minutě jsme dostali gól od nejlepšího střelce soutěže. Kluci hned reagovali a tlačili se do šancí. Nastřelili jsme tyč, břevno, ale z našich pěti vyložených příležitostí se neujala žádná. Soupeř proměnil dvě šance ze tří, velmi pohotově a nekompromisně přidal i další dvě branky. Hrál se rychlý pěkný fotbal. Našemu týmu se podařilo na konci půle soupeře zatlačit a korigovali jsme na poločasových 1:4. Začátek druhé půle jsme zaspali a během sedmi minut jsem dostali další tři góly. Navzdory nepříznivému stavu naši hráči nerezignovali a rvali se o další góly, což se také podařilo. Zápas skončil výsledkem 8:3 pro domácí. Nás opět maličko trápilo proměňování i těch nejvyloženějších šancí, přesto jsme vedoucímu týmu naší skupiny byli důstojným soupeřem. Hrál se slušný fotbal, domácí hráči jsou individuálně zdatní, umí kombinovat, při bezpečném vedení si dokáží pomoci držením míče a rozehráváním přes brankáře, což jsme v naší aktuální soutěži viděli poprvé. Naše hráče za předvedený výkon chválíme, i přes nepříznivý vývoj odmakali s chutí celý zápas.

Naše sestava: Tonda J. (2 branky), Tobiáš (1), Radek, Jakub M., Milan, Filip N., Petr, Lukáš, Tomáš, Tonda K., Dominik.