20. 04. 2019.

Mladší žáci předvedli doma s Bystřicí, že umějí

Za nádherného počasí jsme na velikonoční sobotu 20.4.2019 přivítali doma tým Bystřice. Stále máme problémy se sestavou, ale oproti poslednímu mistrovskému zápasu jsme mohli střídat jednoho hráče v poli. Bylo to znát, jakoby těžký poslední zápas všechny naše hráče dokonale nastartoval.

Od začátku jsme byli pány na hřišti. Kombinace, individuální akce, dohrávané souboje, hledání volného prostoru, pohyb, střelba. Naši kluci předváděli pěkný fotbal. Ačkoliv jsme šli do vedení, soupeř dokázal krásnou střelou z dálky vyrovnat. Náš tým si vytvářel šanci za šancí, střely z dálky, nájezdy na gólmana, střely z náběhu. V prvním poločase, který jsme na střely vyhráli snad 15:3, jsme se přes čtyři nastřelené tyče už nedokázali gólově prosadit. Půle 1:1. O poločase jsme museli kluky pochválit za předváděný fotbal, udělili pár rad k zastupování, k napadání před vlastní bránou a hlavně k zakončení. Druhý poločas jsme začali opět aktivně, vytvářeli jsme si dobré příležitosti. Několikrát zahrozil i soupeř, nás podržel gólman. Jakmile jsme kolem 40. minuty přidali druhý gól, začali kluci koncertovat a během necelé čtvrthodiny přidali celkem šest přesných zásahů. Naše úspěchy soupeře hodně psychicky srazily, nám se dařilo proměňovat téměř vše, hráčům z Bystřice přes veškerou snahu vždy krůček chyběl. Zápas měl dobrou úroveň, oba týmy chtěli hrát fotbal. My jsme byli lepší, po zápasech, kdy se nám nedařilo, naši hráči do jednoho tentokrát předvedli svůj top výkon. Všem gratulujeme k výborně odvedené práci! A všem našim marodům přejeme brzké uzdravení!

Naše sestava: Tonda J. (5 branek), Tobiáš (1), Martin, Filip R., Radek, Petr, Filip N. (1), Lukáš, Tomáš.