18. 09. 2017.

Mladší žáci drželi s Kondrací krok jenom jeden poločas

V sobotu 16.9.2017 jsme na domácím hřišti přivítali spojený tým Kondrac/Blaník Načeradec. Museli jsme řešit absenci nemocných či zraněných hráčů. Nakonec do utkání zasáhli 4 hráči, kteří právě skončili utkání starší přípravky.

Do brány se na celý zápas postavil Petr, Tondu jsme posunuli na post středního záložníka, na stopera nastoupil po pěkném výkonu v Neveklově Radek. Do útoku jsme mohli postavit Tobiáše, který svou rychlostí dělal soupeři velké starosti. Úplnou premiéru za mladší žáky si odbyl Jakub B. (ročník 2008 a vůbec se neztratil). S dalšími 6 hráči ročníku 2007 a 3 hráči ročníku 2006 jsem měli opět velmi mlady tým, věkem spíše starší přípravku. Ačkoliv jsem rychle prohrávali 0:2, dokázali jsme vyrovnat a i o poločase jsme drželi vyrovnané skóre 4:4. Bylo to naprosto zasloužené, soupeř byl silnější před oběma bránami, my jsem byli rychlí s míčem, dokázali jsme vymyslet pěknou průnikovou přihrávku, troufli jsme si jeden na jednoho. Ve druhém poločase jsme ještě dokázali odpovědět na gól soupeře a vyrovnat na 5:5, ale pak našemu týmu došly síly. Se dvěma hráči na střídání a po předchozím zápase starší přípravky to už bylo těžké. Hráči bojovali, snažili se, ale soupeř si už zápas pohlídala zvítězil 9:5. Náš mladý tým se opět předvedl v dobrém světle, musíme být trpěliví, hráči sbírají cenné zkušenosti. Všechny chválím za předvedenou hru a nasazení!

Naše sestava: Tonda (1 branka), Tobiáš (3), Martin, Filip R., Jakub S. (1), Kačka, Petr, Milan, Radek, Jakub B.