03. 06. 2019.

Mladší žáci doma přehráli Teplýšovice naprosto přesvědčivě díky skvělé druhé půli

Výjimečně v neděli 2.6.2019 jsme na žádost soupeře doma za krásného slunečného počasí přivítali Teplýšovice.

Po dlouhé době se nám sešlo 13 hráčů. Všichni kromě Milana (pozdravujeme!) jsou již fit. Zápas byl po celou první půli vyrovnaný. Soupeř šel do vedení, my jsme při rychlém protiútoku se štěstím dorovnali, pak jsme měli o branku navrch, Teplýšovice ale rychle srovnaly. Půle nerozhodně 2:2, vyrovnaných 30 minut. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním, rychle jsme točili 5 hráčů na střídání, a to rozhodlo. Soupeř s jedním hráčem na střídání v teplém počasí nestačil. Zvýšili jsme tempo všech činností při bránění i při útočení a rychle jsme si vypracovali tříbrankový náskok. Prosazovali jsme se individuálně i kombinačně, dokázali jsem vymýšlet překvapivá řešení herních situací. Několik zajímavých šancí měly i Teplýšovice, ale co nepokryli bránící hráči, bravurně zlikvidoval náš brankář, který ve druhém poločase nepustil do sítě jediný míč. Zápas rozhodly naše výrazné individuality, ale současně i týmové pojetí, zvyšující se sebevědomí a forma všech našich hráčů. V závěru jsme proměnili ještě další tři šance a naše vítězství bylo jednoznačné a za výkon ve druhém poločase naprosto zasloužené. Ve druhém poločase jsme na hřišti viděli kromě pěkného výkonu našich hráčů ještě jeden zajímavý úkaz: přes hřiště přešel větrný vír, takové maličké tornádo.

Naši kluci jsou po dalších deseti měsících poctivé práce v top formě, tým výborně funguje, má chuť. Velká pochvala všem hráčům! A děkujeme i fanouškům za podporu!

Naše sestava: Tonda J. (4 branky), Tobiáš (3), Filip R., Martin, Radek, Jakub M., Filip N., Petr, Lukáš, Matyáš, Jakub B., Tonda K. (1), Tomáš.