Mistrovský zápas MŽ – Pecerady – Soběhrdy 4:4(1:3)

Po vítězném utkání starší přípravky proti Soběhrdům jsme nastoupili proti stejnému soupeři i s mladšími žáky. Částečně to platí i doslovně, neboť část hráčů Soběhrd odehrála obě utkání. Nezačali jsme špatně a soupeře jsme přitlačili na jeho polovině, ale dá se už tradičně říci, že nám nevycházela koncovka. Slabá zakončení se střídala s nepřesnými. Naši hráči se postupem času soustředili čím dál více na útok a zapomínali bránit. Soupeř začal hrozit z brejků a přečíslení a přesně takto jsme také obdrželi i první branku v prvním poločase.Druhou po chybné rozehrávce od brány. Nám se podařilo vsítit pouze 1 branku. Třetí branku jsme obdrželi přesně podle hesla nedáš-dostaneš, kdy Máťa neproměnil snad největší loženku podzimu a vzápětí nezachtil rozehrávku soupeře, po které hráč Soběhrd Škvor proměnil velké sólo přes celé hřiště. Velká lekce pro všechny zúčastněné. Do šaten šli hráči rozladění až frustrovaní, padly i nějaké vzájemné výtky…zejména na obránce. O půli jsme si řekli co musíme změnit, kde byly chyby a že se pokusíme zápas otočit, protože fotbalově jsme byly lepším týmem. Bohužel ani začátek druhé půle nevypadal o moc lépe. Dostali jsme další branku z brejku po špatném obsazování a komunikaci obránců. Vypadalo to, že je rozhodnuto. Paradoxně nám pomohl soupeř vlastní brankou. To kluky nakoplo a začali předvádět pěkný fotbal přes celkou šířku hřiště. Spřesnili přihrávky a zejména akce po pravé straně volali po gólech. Z jedné takové jsme dali branku po dorážce Petra z levé strany. Další branka přišla po trestném kopu po faulu na Iva, kterou tvrdou střelou zařídil Jakub. Jakub zaúřadoval ještě jednou a srovnal tak na 4:4. I pak jsme ještě soupeře mačkali, ale gól už nepadl.
Kluci si určitě zaslouží pochvalu za poslední čtvrthodinku, ale dostali velkou lekci. V prvním poločase promrhali spoustu šancí a nezodpovědně bránili. I rozehrávka od brány nebyla moc dobrá. Přesto ale ukázaly srdíčko a o vítězství se rvali do poslední minuty.
V zápase nám vypomohli i Matěj s Dominikem, abychom mohli rozložit síly, protože jsme měli pouze 1 na střídání. Určitě se neztratili, ale byla patrná únava a i šrámy z prvního utkání udělali své.

Sestava: Tomáš L.(GK), Ivo, Lukáš, Petr (G:1), Dan, Jakub(G:3), Matyáš, Tomáš N., Filip Sl., Domča, Matějda

Komentáře k “Mistrovský zápas MŽ – Pecerady – Soběhrdy 4:4(1:3)

  1. Super kluci, paráda. Zápas jsme sice mohli vyhrát, ale díky pomalejšímu rozjezdu jsem rád za remízu. Ale šancí bylo na dva zápasy. Je super, že se tolik dostáváme do zakončení, jen to chce více klidu.

Komentáře jsou uzavřeny.