29. 07. 2017.

Memoriál J. Štíchy – 21. ročník

V sobotu 29.7. jsme uspořádali tradiční fotbalový turnaj – Memoriál J. Štíchy. Protože v letních dnech je problém sehnat dostatek hráčů na velký fotbal, vrátili jsme se k modelu malé kopané – tedy 5+1. Původní záměr dvou skupin po 4 týmech jsme museli zredukovat, protože nám potvrdily z okolí účast pouze 3 týmy!! Letos přijely týmy z Lešan, Kam. Přívozu, Týnce a my domácí jsem měli postavit družstvo mladých a tým zkušenosti. Bohužel v týdnu před turnajem se z různých důvodů omluvilo jedenáct hráčů, tak jsme postavili pouze tým jeden.

Hrálo se tedy každý s každým a pak malé a velké finále. My, jako správný hostitel, jsme nechali všechny týmy vyhrát a umístili jsme se jen těsně pod stupni vítězů. Bronz putoval do Lešan. Ve finále tým z Kam. Přívozu jen těsně prohrál s celkovým vítězem a tím byl tým Týnce. Snad se turnaj, všem co přišli hrát nebo se jen podívat, líbil a příští rok se zase uvidíme.  J&J

Pozn.: pohár pro vítěze tak trochu letos patří i do Pecerad, protože skoro polovina vítězného týmu tady bydlí.