Hráčky Pecerad proti Spartě, Slavii, Dukle, …

Dnes se tři naše hráčky – Kačka, Tori a Bára, zúčastnily v dresech dívčího klubu Minerva turnaje v Mělníku vypsaného pro dívčí přípravky U11. Oproti turnaji z minulého týdne, který pořádaly Pecerady na Dařboži a kde holky vyhrály, se až na Káču, sešly ve zcela jiné sestavě. Někdo se uzdravil, ale někdo odjel na hory a někdo zase onemocněl. Kromě našich třech hráček doplnily tým Minervy ještě dvě hráčky Miličína.

A tak i tentokráte musely holky odehrát turnaj bez střídání. Navíc hráčky ostatních klubů jsou výrazně starší (o 2-3 roky) a tak to neměly naše „reprezentantky“ vůbec lehké. Bojovaly do posledních vteřin každého zápasu a na hřišti nechaly všechno. I když na Spartu A, Slavii a Dobrovíz nestačily, Sparta B, Dukla a Mělník byly, i přes uvedené znevýhodnění, hratelným soupeřem. Holkám patří velká pochvala a přesto, že se neumístily, tak si od pořadatele vysloužily za předvedený bojovný výkon speciální, neplánovanou cenu pro nejmladší tým turnaje.

Sestava týmu: Kačka (C, GK), Tori, Bára (GK), Adélka (GK), Nela

2 komentáře k “Hráčky Pecerad proti Spartě, Slavii, Dukle, …

  1. Gratuluju holkám k jejich výkonu. Viděl jsem videozáznam a moc se mi líbily. Nasazení jak má být. Rozhodně si před zvučnými týmy nesedly na zadek!

Komentáře jsou uzavřeny.